Fotogalerie Cestování Kontakty Odkazy

Cestování

Cestování a fotografování je má velká vášeň a tak jsem se rozhodla, že se jí budu věnovat více. V roce 2012 jsem založila cestovní agenturu GAUDIUM, která má svém logu moto: Poznejte země o kterých jiní jen sní - Na stránkách http://www.ca-gaudium.cz. se dozvíte více o místech, která jsem navštívila a kam vás mohu "dovézt".

Cestování a fotografování jsou spojené nádoby, deník, který jsem vytvořila na Aljašce jsem posléze upravila, rozšířila o užitečné informace a tak jsem v září 2012 vydala mou prvotinu - cestopis Aljaška divoká a krásná.  Snažila jsem se představit svou knihu na trhu a to spustilo pořádání cestovatelských besed, vyprávění o místech která jsme navštívila a které mne něčím inspirovali. Nyní realizuji besedy po celé České republice. K Aljašce jsem doplnila - Srí Lanku, Vietnam, Tanzánii, Island a vrátila se zpět i k NP USA, termíny, místa konání a témata naleznete zde: http://www.ca-gaudium.cz/cz/promitani.

Přirozenou cestou jsem dospěla i k pořádání výstav mých fotografií - kolekce Přírodní krásy USA už navštívila mnoho míst České republiky. Nyní vystavuji ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové na Hematologickém oddělení. Podrobnosti o výstavách naleznete zde: http://www.ca-gaudium.cz/cz/vystavy.

Naprostá novinka je cestopis o Islandu, který na pokračování vychází na webu http://www.infoglobe.cz/cestovatelsky-pruvodce/island-setkani-na-jine-planete-vii/. Další novinky pro vás chystám.

 

 

Těším se na setkání s Vámi na některé z mých prezentací.